Головна Про компанію

Про компанію

Про компанію

Мережа магазинів «Файно» - висока якість продукції за доступними цінами, з європейською якістю обслуговування.


Компанія почала своє існування у 2004 році в місті Кривий Ріг, як ексклюзивний дистриб’ютор продукції Безлюдівського м’ясокомбінату (м. Харків) в Криворізькому регіоні. Вже з моменту заснування, керівництво керувалося підвищеними вимогами до якості продуктів, які пропонувалися покупцям.
Успішна робота усіх відділів підприємства не пройшла даремно, ексклюзивна дистрибуція поширилася на інші регіони України. Такі як: Запоріжжя, Нікополь, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Одеса, Київ, Мелітополь, Кам'янське,  а також супутні міста. Головний офіс знаходиться в місті Кривий Ріг.
У 2012 році зареєстровано Торгову Марку «Файно» і створено фірмову торгівлю в Кривому Розі й у регіонах, де компанія була ексклюзивним представником, під брендом «Мережа магазинів Файно».
За 12 років було відкрито близько 200 магазинів формату А, В, С з товарною групою "гастрономія". З повномасштабним вторгненням рф, магазини продовжили свою роботу в найскладніших умовах. Одразу після деокупації ФАЙНО відкрилися в Херсоні.
ФАЙНО вирізняється на ринку тим, що пропонує кращий асортимент відомих українських брендів за цінами виробників. Це більш ніж 55 представників м'ясної, ковбасної, сирної, кисломолочної, замороженої, хлібо-булочної та кондитерської, а також бакалійної продукції. До того ж ФАЙНО постійно розширює свій асортимент, вивчаючи споживчий попит і обираючи тільки надійних виробників.
На сьогодні компанія є одним з провідних представників продовольчого ринку у Криворізькому, Запорізькому та Нікопольському регіонах, а також продовжує динамічно розвиватися у Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях.
ФАЙНО - це свіжа, смачна продукція за доступними цінами! Це якісне обслуговування та орієнтованість на покупця!