Головна Про компанію

Про компанію

Про компанію

Мережа магазинів «Файно» - висока якість продукції за доступними цінами, з європейською якістю обслуговування.


Компанія почала своє існування у 2004 році в місті Кривий Ріг, як ексклюзивний дистриб’ютор продукції Безлюдівського м’ясокомбінату (м. Харків) в Криворізькому регіоні. Вже з моменту заснування, керівництво керувалося підвищеними вимогами до якості продуктів, які пропонувалися покупцям.
Успішна робота усіх відділів підприємства не пройшла даремно, ексклюзивна дистрибуція поширилася на інші регіони України. Такі як: Запоріжжя, Нікополь, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Одеса, Київ, Мелітополь, а також супутні міста. Головний офіс знаходиться в місті Кривий Ріг.
У 2012 році зареєстровано Торгову Марку «Файно» і створено фірмову торгівлю в Кривому Розі й у регіонах, де компанія була ексклюзивним представником, під брендом «Мережа магазинів Файно».
За 2012-2017 рр. було відкрито близько 150 магазинів в регіонах формату А, В, С з товарною групою «гастрономія». «Файно» відрізняється на ринку тим, що пропонує кращий асортимент відомих українських брендів за цінами виробників, це більш ніж 40 представників м’ясної, ковбасної, сирної та кисломолочної продукції. До того ж «Файно» постійно розширює свій асортимент, вивчаючи споживчий попит і обираючи тільки кращих виробників.
На сьогодні компанія продовжує динамічно розвиватися у Криворізькому, Запорізькому, Нікопольському, Мелітопольському регіонах. Під знаком торгової марки «Файно» на лініях відомих комбінатів виробляється продукція, що зарекомендувала себе як еталон високої якості за доступною ціною. Під брендом «Файно» на ринку представлені м’ясні делікатеси, ковбасні вироби, молочна продукція – масло, сир.
Магазини мережі «Файно» мають попит серед покупців, а бренд став популярним в багатьох регіонах України.